Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

31.05.2011 w Centrum Kariery, Mama szuka pracy, Pracodawca zespół_kariera_mamy 0

Pracodawca na Facebooku?

Wiele pracodawców ciągle boi się tworzyć fanpage na facebooku. Jedni boją się komentarzy negatywnych a inni uważają, że to nie miejsce na promocje ich, jako pożądanego pracodawcy. Bardzo podobnie było z Corporate Video. Jedne firmy uważały, że to świetny sposób na przybliżenie firmy potencjalnych pracowników, pokazanie kultury organizacyjnej, a inni nie widzieli w tym wartości dodanej.

Ponad 5, 5 mln Polaków ma konto na facebooku, a jeszcze więcej ma na naszej klasie. Profile na facebooku w Polsce przeważnie mają międzynarodowe firmy z FMCG.

Dokładna analiza profilów pracodawcy na facebooku znajdują się w raporcie stworzonego przez SmartNet Research&Solutions oraz Humanway.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Powiązane Artykuły
Ten artykuł ma 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Początek strony

twitter Śledż nas

  •  

O nas

Karieramamy.pl to portal skierowany do rodziców. Portal o pracy, karierze i alternatywnych formach zatrudnienia. To źródło ciekawych artykułów, rzetelnych informacji, praktycznych porad i narzędzi. To miejsce gdzie można znaleźć ogłoszenia elastycznej pracy i poznać Flexipracodawców.

Nasza Misja

to promowanie elastycznych form zatrudniania oraz zasady równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym.

@ Copyright 2010-2011 | Kariera Mamy.pl – Portal o elastycznej pracy i karierze dla rodziców.| Wszystkie prawa zastrzeżone.