Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

O nas

Karieramamy.pl to portal o godzeniu życia rodzinnego z zawodowym, o korzyściach płynących z elastycznych form zatrudnienia. To źródło informacji dla rodziców o tym, jak powrócić na rynek pracy, gdzie pracy szukać oraz jak wykreować pomysł na biznes. To miejsce gdzie można znaleźć ciekawe artykuły, rzetelne informacje i wiele cennych wskazówek.

Przedstawiane artykuły tworzone są przez ekspertów w swoich dziedzinach, którzy chcą dzielić się z mamami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również Mamy z pasją do współtworzenia naszego portalu.

Karieramamy.pl to także portal skierowany do specjalistów zainteresowanych tematyką HR. Stanowi źródło praktycznych i efektywnych narzędzi oraz rozwiązań zarządzania zasobami ludzkimi oraz Employer Brandingu. To miejsce gdzie można przedstawić się mamom, jako pracodawca z wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

AUTORZY   Karieramamy.pl

EWA MAZURCZYK-JANKOWSKA

Twórca serwisu KarieraMamy.pl. Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży HR. Pracowała z firmach Doradztwa Personalnego, gdzie, jako „Łowca Głów” rekrutowała z sukcesem na wszystkie poziomy stanowisk. Jako jedna z pierwszym osób w Polsce zajmowała się tematem Budowania Wizerunku Pracodawcy. Ostatnie lata pracy na etat zajmowała managerskie stanowiska, zarządzała firmą Doradztwa Personalnego. Od 6 lat prowadzi własną firmę szkoleniowo- doradczą, dzięki której może łączyć życie zawodowe z osobistym.
Jest licencjonowanym trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, autorką artykułów branżowych, a także wykładowcą. Prowadzi szkolenia dla firm min.: Employer Branding, Assessment Centre, Outplacement, Empowerment, Rekrutacja i Selekcja.  Jako Konsultant Kariery doradza jak pisać dokumenty aplikacyjne, jak szukać pracy,  jak zachowywać się na rozmowie rekrutacyjnej.  Jest artystą plastykiem oraz psychologiem, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Prywatnie mama dwójki dzieci (Jeremi 7 lata oraz Jaśminka 4 lata).

 

MARTA REMISZEWSKA-CHUDY

Ekspert obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada 7-letnie doświadczenie w szeroko rozumianym HR w międzynarodowych organizacjach. Odpowiedzialna za takie obszary, jak rozwój i szkolenia, zarządzanie talentami, rekrutacja, employer branding. Łączy doświadczenie biznesowe z wiedzą teoretyczną pogłębianą w trakcie kilku lat w roli wykładowcy akademickiego. Ekspert merytoryczny o ogromnej pasji do pracy z ludźmi i wspierania zarówno pracowników, jak i organizacji w ich rozwoju.
Po pracy pasjonatka aranżacji wnętrz (odmiendom.pl), a przede wszystkim mama dwójki maluszków, Mateuszka i Małgosi.

 

MAGDALENA WOŁKOWICZ

Life Advisor czyli – ‘opiekun życiowy’, który stara się dotrzeć do sedna problemu, z jakim zwraca się do niej klient. W swojej pracy wykorzystująca elementy treningu interpersonalnego, coachingu i mentoringu, aby pomóc w odkryciu potencjału do realizacji założonego celu. Patrząca całościowo/holistycznie na funkcjonowanie człowieka, dlatego też w szczególnych przypadkach, dla dobra klienta współpracująca z fachowcami: psychologiem, mediatorem, psychiatrą, lekarzem, kuratorem.

Założycielka Uniwersytetu dla Kobiet – Udko (www.uniwersytetdlakobiet.pl) i Stowarzyszenia Kultury, Kreacji i Edukacji – Latarnia (www.latarnia.org). Współpracowniczka wielu organizacji: PARP, House of Skills, dk Group, IRB, Grudzińska&Associates, PSF Centrum Kobiet, L.Grant itp. Od 10 lat zarządzająca własną firmą, chętnie dzieląca się z innymi doświadczeniami życiowymi i zawodowymi. Prywatnie mama dwóch córek, lubiąca dzielić się swoim doświadczeniem życiowym i zawodowym.

www.lifeadvisor.eu,  email: magdalena.wolkowicz@lifeadvisor.eu

 

ANNA BAJOREK
Od dziesięciu lat praktyk HR, w tym także Menadżer Kariery. Wdrażała nowoczesne rozwiązania z dziedziny HR w dużych organizacjach. Pomagała także przejść przez proces zmian w karierze, dostarczając profesjonalnego wsparcia w zakresie audytu i projektowania kariery, przygotowania rekrutacyjnego portfolio, treningu przed rozmową o pracę, networkingu oraz personal brandingu.

Prywatnie jest mamą Mikołaja (l. 11), Mileny (l. 2,5) i Maksymiliana (1 rok), dlatego też szczególną dla niej grupą są mamy, które chcą rozwijać karierę w równowadze do opieki nad dziećmi. Wierzy, że kariera to balans między życiem zawodowym a osobistym. Ze wszystkich sił, z dużą dawką optymizmu stara się taki właśnie stan utrzymać we własnym życiu.

e-mail: abajorek@interia.eu