Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

04.07.2011 w Bez kategorii zespół_kariera_mamy 0

Nowość na Karierze Mamy – Biżuteria dla Mam

Drogie Mamy,

Kariera Mamy wraz ze współpracą z artystką, mamą trójki dzieci, Ewą Chmielewską-Manaj, stworzyła biżuterię specjalnie dla Mam.

Większość kobiet uwielbia biżuterię i traktuje to jako ważny dodatek do swojej garderoby. My wraz z Ewą chcieliśmy pójść o krok dalej i stworzyć biżuterię spersonalizowaną, osobistą jedyną i niepowtarzalną. Na srebrnych zawieszkach można zapisać imię swojego dziecka, rok urodzenia – a zawieszkę połączyć z bransoletką lub naszyjnikiem. Tą oryginalną pamiątkę narodzin dziecka polecamy każdej mamie, jak i każdemu tacie.

Ogromnym urokiem, jest to, że biżuteria jest całkowicie wykonywana ręcznie, każdy element Ewa osobiście dopieszcza wkładając to wielkie serce i pasję. Biżuteria dla Mam od Mamy. Dlatego też nie wszystko jest idealne wypolerowane, bo to co jest magią tej biżuterii, to że widać iż jest wykonywana ręcznie.

Tworzymy personalizowaną biżuterię, jedyną i indywidualną.  Każdy element jest wykonywany ręcznie z najlepszej, jakości srebra (próba 999). Na zawieszkach możesz napisać imię dziecka, datę urodzin, rok czy inne ważne dla Ciebie rzeczy. Jesteśmy otwarci na pomysły i będziemy dokładać wszelkich starań, aby spełniać marzenia naszych Klientów.

Niedługo więcej wzorów również dla Tatusiów:)

Pragniesz ją mieć napisz do nas na adres: kontakt@karieramamy.pl

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Powiązane Artykuły

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rodzina/ftp/karieramamy/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Ten artykuł ma 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*