Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

21.01.2011 w work life balance zespół_kariera_mamy 0

Mom Maps

New Media Parents, Inc. proponuje bardzo ciekawą aplikacje na telefon dla mamy dzięki której będzie mogła znaleźć najbliższy park, plac zabaw, muzeum, restauracje i sale zabaw. Wszystkie miejsca które są przyjazne dla mamy i dla dziecka.

Aplikacja Mom Maps to bardzo praktyczne rozwiązanie sprawdzające się nie tylko w miejscu zamieszkania ale także podczas wakacji czy licznych podróży.

Aplikacja jest dostępa w języku angielskim i zawiera 26 000 miejsc przyjaznym dzieciom z obszarów takich jak San Francisco Bay Area, Sacramento, Los Angeles, San Diego, Seattle, Portland, Chicago, New York City, Washington DC, Orange County, Hawaii, Albuquerque, Salt Lake City, Boise, Cincinnati, St. Louis, Milwaukee, Philadelphia, Dallas, New Orleans, Raleigh, Jacksonville, Charlotte, Boston, Vancouver, Atlanta, Paryż.
Niedługo będzie można też odnaleźć ciekawe miejsca w Polsce. Jeżeli już teraz chcesz dodać  miejsce dla mam z dziećmi zapraszamy na stronę Mom Maps.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Powiązane Artykuły
Ten artykuł ma 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Początek strony

twitter Śledż nas

  •  

O nas

Karieramamy.pl to portal skierowany do rodziców. Portal o pracy, karierze i alternatywnych formach zatrudnienia. To źródło ciekawych artykułów, rzetelnych informacji, praktycznych porad i narzędzi. To miejsce gdzie można znaleźć ogłoszenia elastycznej pracy i poznać Flexipracodawców.

Nasza Misja

to promowanie elastycznych form zatrudniania oraz zasady równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym.

@ Copyright 2010-2011 | Kariera Mamy.pl – Portal o elastycznej pracy i karierze dla rodziców.| Wszystkie prawa zastrzeżone.