Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

Innowacyjnie o planowaniu kariery – „Jesteś start-upem” R. Hoffman, B.Casnocha

Polecamy gorąco wszystkim mamom, które chcą świadomie zarządzać swoją karierą.  „Jesteś start-upem” to książka odwracająca spojrzenie na planowanie rozwoju w dotychczasowym ujęciu. Autorzy przekonują, że w dzisiejszym środowisku biznesowym można skutecznie zarządzać własną karierą w oparciu o budowanie własnej marki i bycie ultra elastycznym. Zachęcają do wykazania się przedsiębiorczością i zarządzania karierą, tak jak zarządza się start-upem.  Nie ma tu słowa o szukaniu ofert pracy, dobrym CV, czy odpowiednim prezentowaniu się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jest za to o budowaniu sieci kontaktów, budowania osobistej marki, zdobywaniu przewagi konkurencyjnej i wykorzystywaniu okazji do rozwoju.

Książka nie daje jedynych słusznych odpowiedzi, ale jest inspirująca i motywująca do śmiałości w patrzeniu na swoje plany zawodowe i przejęcia nad nimi kontroli. Warto po nią sięgnąć jeśli lubimy nieszablonowe podejście i szukamy inspiracji jak podejmować dobre wybory zawodowe.

Marta Remiszewska-Chudy

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Powiązane Artykuły
Ten artykuł ma 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*

Początek strony

twitter Śledż nas

  •  

O nas

Karieramamy.pl to portal skierowany do rodziców. Portal o pracy, karierze i alternatywnych formach zatrudnienia. To źródło ciekawych artykułów, rzetelnych informacji, praktycznych porad i narzędzi. To miejsce gdzie można znaleźć ogłoszenia elastycznej pracy i poznać Flexipracodawców.

Nasza Misja

to promowanie elastycznych form zatrudniania oraz zasady równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym.

@ Copyright 2010-2011 | Kariera Mamy.pl – Portal o elastycznej pracy i karierze dla rodziców.| Wszystkie prawa zastrzeżone.