Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

14.02.2014 w work life balance, Wydarzenia zespół_kariera_mamy 0

Dzieciństwo kadrem malowane – wystawa prac fotografujących Mam

„Dzieciństwo kadrem malowane” – wystawa prac fotografujących Mam

22 lutego 2014 r. (sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy fotograficznej. Tematem przewodnim wystawy jest dziecko i dzieciństwo, a same fotografie są dziełem mam – utalentowanych fotografek.

Wystawa jest zwieńczeniem nauki w Akademii Fotografii Dziecięcej. Grupa ponad 80 słuchaczek z Polski i zagranicy przez ponad pół roku pracowała nad zagadnieniami z zakresu fotografii. Wszystkie zdjęcia łączy jeden motyw – dziecko i niezapomniane momenty jego dzieciństwa. Fotografie prezentowane na wystawie zaskakują nie tylko różnorodnością technik i stylów, ale również wyjątkowym podejściem do tematu.

Te prace to prawdziwe fotograficzne perełki, których pozazdrościłby nie jeden profesjonalista w tym fachu. I nie chodzi tylko o technikę ich wykonania – zaznacza organizatorka wystawy Monika Ralcewicz-Ciaiolo. – Fotografie pokazują dzieci takimi, jakimi widzą je własne matki. To kadry subiektywne, pełne ciepła i pozytywnych emocji i dlatego są takie prawdziwe.

Wernisaż jest wydarzeniem otwartym, na który organizatorzy zapraszają wszystkich, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Na spotkaniu będzie można nie tylko podziwiać wspaniale fotografie przedstawiające dzieci w wyjątkowych i pięknych portretach, zdjęciach reportażowych, artystycznych i kreatywnych ujęciach, ale także porozmawiać z autorkami zdjęć oraz instruktorami Akademii Fotografii Dziecięcej.

Zdjęcia z wystawy „Dzieciństwo kadrem malowane” będzie można zobaczyć już 22 lutego 2014 r.(sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Uroczyste otwarcie o godzinie 15:00. Od dnia 25 lutego do dnia 1 kwietnia 2014 r. wystawa będzie dostępna w Kreatywnej Kamienicy w Toruniu, przy ul. Browarnej 4

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Powiązane Artykuły

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rodzina/ftp/karieramamy/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Ten artykuł ma 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*