Śledź nas na Twitter

razem z 15 osobami

Bądź na bieżąco

Dołącz do 500 czytelników RSS

Czy jesteś gotowy na własny biznes?

Stworzenie własnej firmy jest ważną decyzją. Wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wieloma wyrzeczeniami, ale może przynieść wiele korzyści. Jeśli zastanawiasz się nad rezygnacją z tradycyjnego etatu, sprawdź czy jesteś na to gotowy. Odpowiedź sobie na następujące pytania:
Czy jesteś gotowy na poświęcenia?
Rozwój nowo powstałej firmy może trwać dość długo. Poza tym ponad połowa małych przedsiębiorstw upada w ciągu pierwszych 5 lat. Dlatego najważniejsze jest oddanie i determinacja w drodze do sukcesu. Możesz napotkać na wiele przeszkód i problemów, ale jeśli nie poddasz się i poświęcisz się, szanse na powodzenie wzrosną.
Czy jesteś dobrym sprzedawcą?
Prowadząc swój biznes, musisz być komunikatywny. Jeśli nie potrafisz dobrze wypromować swojej firmy wśród potencjalnych klientów, nie masz szansy na sukces na tak konkurencyjnym rynku.
Czy jesteś zdyscyplinowany?
Być może świetnie się sprawdzałeś w swojej poprzedniej pracy, kiedy nad wykonaniem Twoich zadań czuwali przełożeni. Czy jednak jesteś w stanie sam zmobilizować się i zmotywować do działania?
Czy masz stabilną sytuację finansową?
Wiele nowo powstałych firm na początku nie przynosi zysku. Jeśli nie jesteś przygotowany na kilkumiesięczny okres bez dochodu, zaoszczędź pieniądze i przełóż w czasie decyzję o własnym biznesie.
Czy posiadasz odpowiednie doświadczenie?
Brak doświadczenia i wiedzy o branży to dwa główne powody braku sukcesu nowo powstałych firm. Dlatego upewnij się, że jesteś dobrze przygotowany, by prowadzić własny biznes.
facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Powiązane Artykuły

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rodzina/ftp/karieramamy/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Ten artykuł ma 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*